Botë

Takimi Kurti-Vuçiq

Nis takimi Kurti-Vuçiq në Bruksel!

Nën ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq kanë filluar takimin e...

Faqja 1 nga 201 1 2 201

Mos i humb