Gjilani

Në Gjilan barazim!

Ka përfunduar pa fitues derbi mes Gjilanit dhe Ballkanit, pasi dy skuadrat kanë ndarë pikët 1-1. Ndeshja nisi më mirë...

Faqja 1 nga 19 1 2 19