TOP Lajme

Sot mot i ftohtë dhe me ngrica

Moti sot, ftohtë dhe borë!

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës  bën të ditur se sot do të mbajë mot i ftohtë dhe me reshje bore. IHK...

Faqja 1 nga 1156 1 2 1,156

Mos i humb