Lajme

Ngjarjet e ditës së sotme

Ngjarjet e datës 12 shtator!

Mbahet konferenca rajonale për siguri kibernetike “Hako për të mësuar, fituar dhe ndihmuar”. (Ambientet e Kolegjit AAB, ora 09:00) Oda...

Page 946 of 995 1 945 946 947 995

Mos i humb